0

Robert Franz jest entuzjastą zdrowego życia w wolności od strachu przed potęgą korporacji farmaceutycznych. Od siedmiu lat chodzi boso, bez względu na to jaka jest pogoda. Jest autorem dwóch książek, z których jedna została wydana w języku polskim – „OPC – Fundament ludzkiego zdrowia”.
Od kilku lat marzył o stworzeniu naturalnej i zdrowej karmy dla psów i kotów, która spełnia wysokie wymagania odpowiedniej  diety dla czworonogów.

Dlatego Robert połączył swoją wiedzę z wiedzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w produkcji odpowiedniej paszy dla zwierząt. Wraz z Markusem Mühle opracowali nową karmę dla psów i kotów:

⇒DOGENESIS⇐

Czymś co ją wyróżnia spośród wielu dostępnych karm na rynku jest przede wszystkim wysoka jakość oraz co najważniejsze- wzbogacenie jej w wysokiej jakości dodatki takie jak :

-OPC z ekstraktu z pestek winogron, który jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy. W badaniach wykazał niezliczone pozytywne działanie na organizm człowieka i zwierzęcia.
-W karmie znajduje się MSM – naturalna siarka dla zdrowia  stawów, chrząstek i kości
-L-karnityna– dla mocnych mięśni i witalności
-Acerola– naturalna witamina C oraz wiele innych naturalnych dodatków.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

DOGenesis jest pierwszą na świecie  karmą dla psów  i kotów z tłoczonym na zimno OPC!

Dzięki procesowi tłoczenia na zimno witaminy, minerały i enzymy nie tracą swoich właściwości.  Mięso użyte w karmie  pochodzi wyłącznie z regionów alpejskich, z hodowli przyjaznych dla zwierząt. Karma marki DOGenesis nie zawiera produktów ubocznych i jest wolna od dodatków chemicznych, takich jak konserwanty, barwniki, nie zawiera GMO ani glutenu.

∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

Nasz Zespół tworzący Rodzinne Skarby to miłośnicy zwierząt, wiemy jak ważne jest odpowiednie odżywianie naszych pupili, dlatego też postanowiliśmy poszerzyć  naszą ofertę o karmy i odżywki dla psów i kotów.
 Ważne jest dla nas przede wszystkim dobro zwierząt, dlatego promujemy jedynie bezpieczne oraz sprawdzone, a co więcej smaczne i odpowiednie do potrzeb naszych małych przyjaciół produkty żywieniowe i odżywcze.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się z produktami DOGenesis 

www.rodzinneskarby.pl

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany