0

KACYK to cukierki ziołowe o słodko-kwaśnym smaku, które w naturalny sposób oczyszczą organizm z toksyn, metali ciężkich oraz złagodzą objawy występujące po spożyciu alkoholu.
Cukierki te powstały w oparciu o wieloletnie badania i poszukiwania naturalnych składników i ziół. Ich producent jest jedynym posiadaczem  receptury, w której wszystkie użyte składniki skomponowane są w odpowiednich proporcjach, dzięki czemu wpływają korzystnie na poprawę stanu zdrowia i samopoczucie.Wykonane są w 100 procentach z naturalnych składników, z bardzo niską zawartością cukru ( każdy cukierek zawiera jedynie 1,1 g cukru), smaku cukierkom nadaje acerola oraz kwas jabłkowy naturalnego pochodzenia, nie zawierają sztucznych barwników ani aromatów- jedynie naturalne barwniki jak: ryboflavin, curcumine, carmine & chlorophyll
Wspomagają  oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich, a także przyspieszą metabolizm alkoholu, dzięki czemu umożliwią szybszą regenerację organizmu.

Produkt składa się 6 wyjątkowych ziół działających korzystnie na poprawę stanu zdrowia i samopoczucie:

    Korzeń Borututu

Ukryte głęboko w Afryce, drzewo Borututu (Cochlospermum angolensis) od wielu dziesięcioleci znane było ze swoich silnych właściwości oczyszczających i detoksykacyjnych.

·         Amla (agrest indyjski)

Alma od dawna znajduje zastosowanie jako środek na poprawę trawienia, oczyszczenie organizmu z toksyn, wzmocnienie serca.

·         Haritaki (migdałecznik chebułowiec)

Owoce chebułowca słyną przede wszystkim ze swojego znakomitego wpływu na procesy trawienne i funkcjonowanie jelit.

·     Bibhitaki

Terminalia bellirica posiada liczne właściwości zdrowotne, umacnia błony śluzowe w całym organizmie, zwłaszcza w jelitach i układzie moczowym. Działa nawilżająco, ściągająco, przeczyszczająco, przeciwpasożytniczo i tonizująco.

·         Ashwagandha (indyjski żeń szeń)

Ashwagandha może ochronić wątrobę przed uszkodzeniami ze strony toksycznych związków. Działanie indyjskiego żeńszenia jest podobne do aktywności sylimaryny – substancji, która chroni komórki wątroby przed działaniem związków toksycznych.

·         Guduchi (tinospora cordifolia)

Wykazuje ochronny wpływ na wątrobę i wspiera jej prawidłowe funkcjonowanie Wspomaga pracę nerek i sprzyja wypłukiwaniu złogów z nerek i dróg moczowych. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu kwasu moczowego we krwi

 

Produkt jest już dostępny w naszym sklepie  ⇒ www.rodzinneskarby.pl ⇐

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany