0

Minerały Schindele`s to jeden z najbardziej naturalnych produktów używanych do uzupełniania niedoborów minerałów znany już w wielu krajach Świata. To zmielona skała wulkaniczna z Dolnej Austrii bogata m.in. w tlenki krzemu (ok. 65%), potasu, żelaza, wapnia, magnezu i wiele innych mikroelementów i pierwiastków śladowych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Minerały Schindele’s są bardzo skutecznie wchłaniane przez nasz organizm gdyż są rozpuszczalne przez soki żołądkowe i co najważniejsze nie wywołują żadnych uczuleń ani skutków ubocznych.

Nasz układ trawienny działa podobnie, jak korzenie roślin. Jeśli połyka się skalną mączkę, jej składniki zostają rozpuszczone w żołądku i jelitach, a następnie wchłonięte przez nasz organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zostało to potwierdzone przez wiele laboratoriów badawczych.

Stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że regularne dostarczanie minerałów Schindele`s organizmowi w sproszkowanej formie ma bardzo pozytywny wpływ na gospodarkę mineralną człowieka, ale także zwierząt i roślin. Pomaga również zwalczać niezliczoną ilość chorób cywilizacyjnych naszych czasów, jest to produkt naturalny, wolny od jakichkolwiek toksycznych substancji towarzyszących.

Niedobory składników mineralnych stały się w dzisiejszych czasach z powodu niewłaściwej diety częstsze niż niedobory witamin. Bez dostatecznej ilości składników mineralnych witaminy nie mają możliwości skutecznego działania. Owe pierwiastki śladowe są istotnymi substancjami, które występują w organizmie w nikłych ilościach, ale mają ogromne znaczenie dla całej przemiany materii.

Minerały Schindele`s od wielu lat są znane nie tylko w Austrii, ale i w innych krajach. Zostały skrupulatnie zbadane na zawartość makro i mikropierwiastków i na brak szkodliwych metali ciężkich. Spełniają surowe kryteria farmaceutyczno – medyczne i są dopuszczone do obrotu również w Polsce. Obecnie zidentyfikowano 25 chorób nazwanych degeneracyjnymi lub cywilizacyjnymi, spowodowanych niedoborami różnych składników pokarmowych, także mineralnych. Wyrównanie tych niedoborów przyjmowaniem preparatu zawierającego mieszaninę biopierwiastków powoduje stopniowe przywracanie tzw. homeostazy czyli biochemicznej równowagi wewnątrzustrojowej i w konsekwencji powrót do zdrowia.

Minerały Schindele`s zalecane są: młodym, rozwijającym się osobom (nieregularnie i nieracjonalnie odżywiającym się), chorym i osłabionym, pracującym intensywnie umysłowo, odczuwającym chroniczne zmęczenie, osobom ze skłonnością do łysienia, z łuszczycą oraz z problemami skórnymi, z problemami kostno- stawowymi (artretyzm, osteoporoza), przy menopauzie, z dolegliwościami żołądkowymi, z nadciśnieniem, problemami z krążeniem, zestresowanym, przy depresji i schizofrenii, osobom starszym, których organizm jest najbardziej pozbawiony pierwiastków mineralnych, osobom, które pragną mieć piękna młodą skórę i cerę (usuwają zmarszczki).

UWAGA Codzienne spożywanie minerałów Schindele`s bardzo często zaskakująco szybko prowadzi do poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia. Nie należy jednak w takich przypadkach samowolnie odstawiać leków bądź przerywać rozpoczętego leczenia. O zakończeniu leczenia może decydować jedynie lekarz.

Właściwości Minerałów Schindele’s:
– to całkowicie naturalny zestaw minerałów do codziennego uzupełniania,
– doskonale uzupełniają braki mikroelementów w organizmie,
– poprawiają perystaltykę jelit,
– skutecznie i naturalnie oczyszczają organizm z toksyn,
– korzystnie wpływają na stan skóry, włosów, kości, zębów, oraz paznokci,
– poprawiają kondycję fizyczną i psychiczną,
– są znakomitym uzupełnieniem w trakcie innych prowadzonych kuracji.

W naszym sklepie Rodzinne Skarby kupisz oryginalne minerały produkcji Roberta Schindele`s z Austrii.

Robert Schindele znaczenie minerałów szeroko opisał w swojej książce „Minerały Schindele`s”

Wszystkich zainteresowanych kupnem książki Roberta Schindele  informujemy, że jest ona do nabycia w naszym sklepie   www.rodzinneskarby.pl ⇒TU⇐

💚

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu – poznaj wszystkie nasze Rodzinne Skarby …

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany

0

Na GÓRĘ