Cholesterol

Wyświetlanie wszystkich wyników: 39

Sortuj po:
53
139.90 
Ilość
Ilość
17
55.00 
Ilość
4
38.90 
Ilość
Ilość
3
69.00 
Ilość
2
14.50 
Ilość
2
30.23 
Ilość

Suplementy diety na cholesterol

Zbyt wysoki cholesterol dotyka coraz więcej ludzi. Prowadzi on do niebezpiecznych złogów w tętnicach oraz powstania choroby niedokrwiennej serca (choroby wieńcowej). Przyczynami zbyt wysokiego cholesterolu jest nieprawidłowo zbilansowana dieta i brak ruchu. Przy zbyt wysokim poziomie cholesterolu należy przede wszystkim odstawić tłuszcze trans i tłuszcze nasycone, a więc tłuszcze zwierzęce, sery, masło, margarynę i miksy tłuszczowe, gotowe wyroby cukiernicze jak ciastka, jedzenie typu fast-food.

Warte podkreślenia jest, że cholesterol nie jest tak zły, jak go malują. Dzieli się na “dobry” i “zły” a każdy powinien być zachowany w odpowiednich proporcjach. Cholesterol nie jest czymś złym, co należy całkowicie zlikwidować. Pełni on bowiem także pozytywne funkcje, jak branie udziału w wytwarzaniu hormonów.

Suplementy na cholesterol w sklepie Rodzinne Skarby to witaminy, minerały, ekstrakty i wyciągi roślinne. Preparaty te naturalny sposób pomagają pozbyć się wysokiego cholesterolu. Zapobiegają tym samym miażdżycy. Działają one poprzez wzmocnienie naczyń krwionośnych i regulację poziomu lipidów. Przykładem jest olej z wiesiołka, kwasy Omega 3 czy ostropest. Opinie o efektywnym działaniu każdego z preparatów możesz zobaczyć w karcie każdego produktu.