Ekologiczne środki czystości

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Sortuj po:
2
54.00 
Ilość
2
44.90 
Ilość
Ilość

Ekologiczne środki czystości – skuteczne i przyjazne planecie!

Ekologiczne środki czystości marki CroEn to hipoalergiczne produkty, dedykowane osobom z wszelkimi alergiami. Jedynie naturalne komponenty i najnowocześniejsza technologia dały wspaniały efekt – środki czyszczące nie tylko ekologiczne, ale także skuteczne. Produkty polecane w domu Maluszków, gdzie najlepiej sprawdza się zasada im mniej, tym lepiej.

Chemicznym środkom czystości z tablicą Mendelejewa w składzie mówimy stanowcze nie! W trosce o wasze bezpieczeństwo oferujemy wyłącznie produkty minimalizujące ryzyko obniżenia odporności i groźby uczulenia. Co powiesz na bezzapachowe, skuteczne pranie? Albo też bezpieczny
i hipoalergiczny płyn do usuwania wszystkich zabrudzeń z zabawek, bez pozostawiania szkodliwych zapachów czy barwników?

Hipoalergiczne produkty do mycia

Produkty hipoalergiczne do mycia Croen są pozbawione substancji mogących działać szkodliwie lub toksycznie na skórę oraz mogących wywołać reakcje alergiczne skóry.

Pozbawione substancji, które mogłyby działać szkodliwie na płodność lub podejrzanych o działanie szkodliwe na dziecko w łonie matki.

Środki czyszczące CroEn nie mają składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego. Co istotne, nie były również testowane na zwierzętach. Nie znajdziesz w nich również składników pochodzących z upraw genetycznie modyfikowanych.