Przyprawy naturalne i ekologiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sortuj po:
5
22.00 
Ilość
2
16.00 
Ilość
- 35%
1
15.50 
Ilość

Naturalne przyprawy i mieszanki przypraw – Rodzinne Skarby

Przyprawy naturalne świetnie podkreślają smak potraw. Przyprawa warzywna to przyprawa powszechnie stosowana w kuchni polskiej, jednak o mało ekologicznym i zdrowym składzie produktu. Dodajemy ją dla  podkreślenia smaku dowolnej potrawy. Jeśli stawiasz na naturalny smak, który nada delikatnego smaku potrawom, wybierz ekologiczne przyprawy oferowane przez sklep internetowy Rodzinne Skarby. Posiadamy w ofercie ekologiczne przyprawy bez wzmacniaczy smaku. U nas znajdziesz wersje bez drożdży, glutenu  czy laktozy. Jako sklep ze zdrową żywnością posiadamy w ofercie także sosy i majonezy, które wzbogacają smak potraw i kanapek.

Fit cukier niskokaloryczna słodycz

Fit cukier to cukier kwiatowy, który stanowi świetną alternatywę dla zwykłego cukru. Ma tylko 0.1 kcal w 1 porcji produktu i niski indeks glikemiczny. Wyróżnia się wyjątkowym wyglądem, ponieważ zawiera naturalne, kolorowe płatki kwiatów. Jest też dużo wydajniejszy – słodszy, ponieważ 100g cukru odzwierciedla 1 kg zwykłego cukru.

Fit sól – sól bez sodu

Super Sól to zamiennik klasycznej soli. Posiada 53% mniej sodu niż w standardowych, ogólnodostępnych na rynku solach. Zawiera naturalne sole mineralne i jest przygotowywana z użyciem leczniczych wód wysoko mineralizowanych, solanek leczniczych i złóż mineralnych. Zawiera wiele minerałów, pierwiastków i witamin, wspomagających pracę i odporność organizmu.