Suplementy zawierające adaptogeny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Sortuj po:
5
299.00 
Ilość
4
299.00 
Ilość
6
69.00 
Ilość
3
59.00 
Ilość
2
299.00 
Ilość
1
49.00 
Ilość
- 14% zestaw koncentracja magnez ashwagandha

Adaptogeny na układ nerwowy

Adaptogeny to zioła które działają pozytywnie na układ nerwowy i pomagają w walce ze stresem. Wykazują działanie antyoksydacyjne, a więc wymiatają wolne rodniki. Są one przyczyną przedwczesnego starzenia komórek i wielu chorób. Stres to bodziec aktywujący w organizmie tzw. stres oksydacyjny. Dodatkowo pomagają adoptować się organizmowi do niesprzyjających warunków i ułatwiają organizmowi przywrócić stan homeostazy, czyli równowagi.

Dzięki niwelowaniu wolnych rodników i posiadaniu w swoim składzie wielu substancji bioaktywnych, podnoszą odporność, uspokajają a jednocześnie stymulują układ nerwowy do prawidłowej pracy. W efekcie wykazują korzystne działanie na pamięć i koncentrację. Działają przeciwdepresyjnie, pomagają w zasypianiu i dodają energii.

W ofercie sklepu Rodzinne Skarby znajdziesz różnego rodzaju adaptogeny, w formie kapsułek lub kropli. Do wyboru Ashwagandha, Żeń-Szeń, Astragalus (Traganek Błoniasty) Kotu Kola, Lukrecja lub cały kompleks Adaptogenów Adapto Aid m.in. z Różeńcem Górskim i Wąkrotą Azjatycką.