Naturalne suplementy diety i kosmetyki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Sortuj po:
7
320.00 
Ilość
2
54.00 
Ilość
2
44.90 
Ilość
Ilość
3
38.40 
Ilość
- 5%
289.90 
Ilość
1
48.00 
Ilość
Ilość
- 20%
Ilość

Naturalne suplementy diety i kosmetyki bez chemicznych dodatków

Uroda nierozerwalnie łączy się ze zdrowiem. Wychodzimy z założenia, że podstawą pięknej skóry, włosów czy paznokci jest prawidłowe odżywienie tkanek od środka. Odżywki działają zewnętrznie i jedynie tuszują problem, który może wynikać z niedoborów witamin i minerałów.

W sklepie Rodzinne Skarby znajdziesz naturalne kosmetyki i suplementy diety, które zadbają kompleksowo o Twoje zdrowie i urodę. Produkty przez nas oferowane to najczęściej dzieło polskich producentów. Staramy się, by były wolne od parabenów, chemicznych dodatków i odpowiednie dla alergików.

W naszej ofercie znajdziesz naturalne mydła probiotyczne, balsamy do ciała, oraz pasty do zębów.

Zeolit na skórę

Zeolit to wyjątkowy zmikroniozowany minerał pochodzenia wulkanicznego, który charakteryzuje się niezwykłą mocą oczyszczania skóry z zanieczyszczeń różnego rodzaju, w tym pochodzenia miejskiego. Spróbuj detoksykującej maski zeolitowej, albo sekretu Mumio – którą tworzy kompozycja co najmniej 38 pierwiastków chemicznych, ok. 40 makro, mikro i ultra elementów odżywczych, a także 16 aminokwasów.

Zeolit do picia

Mumio ma działanie przeciwzapalne, antyseptycznie i przeciwalergiczne stosowane na uszkodzenia skóry, poparzenia, odleżyny, egzema, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry.