Zioła i suplementy na pasożyty - odrobaczanie organizmu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Sortuj po:

Zioła  na pasożyty w organizmie. Jakie zioła na odrobaczanie?

Odrobaczanie organizmu za pomocą ziół na pasożyty jest coraz bardziej popularne – i słusznie! Pasożyty to winowajca wielu chorób – dolegliwości jelitowych, skórnych czy autoimmunologicznych. Leki na odrobaczenie przepisuje lekarz – samemu jednak możesz sięgnąć po suplementy i zioła przeciw pasożytom ze sklepu Rodzinne Skarby.

Zioła na odrobaczanie to między innymi piołun ziele, wrotycz ziele, proszek kamala, krwiściąg lekarski, a także nasiona dyni, olej rycynowy, szałwia, goździki, orzech włoski, liść oliwki czy tymianek.

Objawy zarobaczenia organizmu i pasożytów to na przykład: bóle brzucha, wymioty, nagła utrata wagi, wysypka, przewlekłe zmęczenie czy nawet zgrzytanie zębami podczas snu. Dlatego też warto przeprowadzać profilaktyczne kuracje odrobaczające. W szczególności, jeśli w Twoim domu są małe dzieci lub zwierzęta.

Dzieci bawiąc się na dworze są szczególnie narażone na zarobaczenie. Jaja pasożytów występują najczęściej w piasku, ziemi, na niemytych owocach i warzywach i u zwierząt domowych. Przy nieodpowiedniej higienie rąk, łatwo przenieść zanieczyszczenia do ust.

W ofercie sklepu Rodzinne Skarby znajdziesz preparaty przeciw owsikom, glitom, lablii i innym pasożytom oraz suplementy przeciw grzybom.