Krążenie

Wyświetlanie 1–20 z 41 wyników

Sortuj po:
- 7% acerola 175 g naturalna witamina c
2
65.00 
Ilość
15
55.00 
Ilość
1
46.00 
Ilość
Ilość
1
250.00 
Ilość
3
32.50 
Ilość
- 38%
1
200.00 
Ilość
3
79.00 
Ilość
2
69.00 
Ilość

Suplementy diety na krążenie

Krążenie krwi wpływa na wiele kwestii w organizmie. Warunkuje ono odpowiednie dotlenienie organizmu, co za tym idzie dobre samopoczucie, energię i wydolność organizmu. Jest także istotne chociażby dla zdrowych, mocnych włosów czy odpowiedniego libido i prawidłowych funkcji seksualnych. Nieprawidłowości w krążeniu krwi manifestować się mogą poprzez przewlekle zimne dłonie i stopy, spadek energii czy mroczki przed oczami po gwałtownym wstaniu z pozycji siedzącej. Z kolei zbyt wysokie ciśnienie jest niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ może skutkować wylewem czy zawałem.

Krążenie możemy wspomóc za pomocą suplementów diety. Regulują one ciśnienie krwi. Uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, wzmacniają serce, obniżają poziom cholesterolu czy hamują zlepianie się płytek krwi, zapobiegając zakrzepom.

Suplementy diety wspierające układ krwionośny

W sklepie rodzinne skarby znajdziesz wiele suplementów diety wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego. Wśród nich OPC – ekstrakt z pestek winogron, Przytulia czepna czy witaminy C, D, B. W trosce o układ krwionośny nie zapominaj także o kwasach Omega 3, żelazie i magnezie.

Bestsellerowym produktem wzmacniającym układ krwionośny jest miłorząb, czyli Ginkgo Biloba. Poprawia zarówno krążenie obwodowe, jak i krążenie mózgowe , zmniejsza lepkość krwi i hamuje agregację płytek.