Koszt wysyłki i czas dostawy w sklepie Rodzinne Skarby:

Naszym klientom oferujemy:

– DOSTAWĘ GRATIS (DPD, DHL, Paczkomat) dla zamówień od 150 zł (z płatnością z góry – nie dotyczy opcji “za pobraniem”

– Gwarancję wysyłki tego samego dnia* produktów dostępnych w magazynie, dla zamówień złożonych do godz. 11:00 w dni robocze

*W przypadku płatności przelewem bankowym, zamówienie wysyłamy po zaksięgowaniu się płatności w banku – następnego dnia roboczego. 

Zapłatę za otrzymany towar za 30 dni, bez dodatkowych kosztów – w płatnościach w koszyku wybierz opcję PayPo – kup teraz, zapłać później, by produkt otrzymać natychmiast, a zapłacić za niego dopiero za 30 dni! Bez żadnych dodatkowych kosztów. 

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Magazyn sklepu rodzinneskarby.pl jest nieczynny w piątek 22 grudnia. Zamówienia złożone 21 grudnia do godz. 11 zostaną nadane tego dnia i dostarczone zgodnie z czasem dostawy oferowanym przez przewoźników. Zamówienia późniejsze zostaną nadane 27 grudnia. Jeśli zależy Ci na nadaniu paczki 21.12, w przypadku zamówienia z płatnością przelewem tradycyjnym, wyślij nam potwierdzenie przelewu (plik PDF z historii transakcji banku) tego dnia do godz. 11:00 na adres biuro@rodzinneskarby.pl. 

KOSZT WYSYŁKI

Przesyłka kurierska DHL – 12,90 zł
Przesyłka kurierska DPD – 12,90 zł

In Post Paczkomat – 12,90 zł
Przesyłka za pobraniem DPD – 17,90 zł
Przesyłka kurierska DPD na SOBOTĘ – 27,90 zł 

CZAS DOSTAWY

Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w regulaminowym czasie przewoźnika, tj. 24-28 godzin od nadania. 

Ponadto oferujemy dostawy kurierskie zagraniczne od 50 zł na terenie Unii Europejskiej – zamówienie należy złożyć mailowo lub telefonicznie, konsultant musi indywidualnie ustalić koszt dostawy do danego kraju. Poinformujemy Cię o sumie do zapłaty, którą należy uiścić przelewem tradycyjnym w PLN. 

Jeśli chcesz zapytać o koszt wysyłki i czas dostawy, chcesz poznać nasze sugestie dotyczące wyboru dostawy, lub masz jakiekolwiek inne wątpliwości – skontaktuj się z nami:

Tel.: 723-232-320 w godzinach 9:00 – 15:30
e-mail: biuro@rodzinneskarby.pl