Suplementy Dr Ewa Dąbrowska

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Sortuj po:
35
75.00 
Ilość
12
55.00 
Ilość
8
65.00 
Ilość
6
115.00 
Ilość
6
160.00 
Ilość

Suplementy Dr Ewa Dąbrowska – odpowiednie na poście Dr Dąbrowskiej

Suplementy Dr Ewa Dąbrowska to seria suplementów idealna dla osób na poście warzywno-owocowym i rekomendowana przez Instytut Dr Ewy Dąbrowskiej. Preparaty witaminowe i mineralne z serii są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Suplementacja osób na poście warzywno-owocowym to niemałe wyzwanie, ale znaleźliśmy na to sposób.

Nasza witamina D3 pozyskiwana jest z alg, dzięki czemu jest wysoce przyswajalna, bez konieczności łączenia jej z olejem, wykluczonym na poście. Suplementy Dr Dąbrowskiej to seria podstawowych minerałów i witamin, które warto suplementować szczególnie w diecie wegańskiej i podczas postu. Na poście owocowo-warzywnym Dr Ewy Dąbrowskiej nie można bowiem spożywać mięsa, nabiału, oleju, oraz wybranych kategorii warzyw i owoców. Tym samym znacznie ogranicza się nam możliwość przyswajania niezbędnych witamin i minerałów z pożywienia.

Wyjątkowy w serii Dr Ewy Dąbrowskiej jest jod w kapsułkach – z formułą płynu Lugola zamkniętą w specjalnej kapsułce. Otoczka kapsułki rozpuszcza się dopiero w jelicie, dzięki czemu jod nie podrażnia żołądka i jest maksymalnie przyswajalny. Jod to pierwiastek szczególnie polecany do suplementacji podczas postu, który narażony jest na jego niedobór, objawiający się np. wypadaniem włosów.

Masz pytania? Napisz do nas na messengerze, postaramy się pomóc Ci wybrać najlepszy plan suplementacji. Kup do godz. 11.00 od pon. do pt., aby otrzymać produkt już następnego dnia roboczego! Wysyłka darmowa dla zamówień od 150 zł.